Mobinfo.cz » Ostatní

Brněnský Majáles 2012: doneste starý mobil a dostanete peníze!


Pokud se chystáte na Majáles, který proběhne už v pátek 11. 5. 2012 od 13:00 hodin v Brně, můžete si lehce vydělat na občerstvení! Vezměte s sebou vysloužilé malé i velké spotřebiče a před hlavní branou je vyměňte za peněžní poukázky.

Společnost Elektrowin, která se již roky zabývá sběrem elektrozařízení připravila zajímavou akci, která probíhá v souvislosti s Majálesy roku 2012. Zatímco Majáles v Hradci Králové a Praze již proběhl, brněnští účastníci mohou stále ještě snadno přijít k penězům.

Dle společnosti Elektrowin je to jednoduché. Každý, kdo přinese vysloužilý kompletní velký či malý elektrospotřebič a prokáže se zakoupenou vstupenkou na Majáles (platí i na vstupenky zakoupené v předprodeji), obdrží u barevného kontejneru naší společnosti poukázku na 50 Kč! Tuto poukázku bude moci směnit v areálu u stánku kolektivního systému Elektrowin.

Před branami na Majáles hledejte pracovníky v zelených tričkách a nápisy 50 Kč za vysloužilý spotřebič. Vzít s sebou tak můžete cokoliv, co se dá zapojit do zásuvky nebo funguje na baterii. Nasnadě tak jsou nabíječky, staré mobily, nefunkční e-booky, tablety, digitální fotorámečky, fotoaparáty apod.

Majáles v Brně-Komárově na ulici Hněvkovského začíná od 13 hodin, podrobný program najdete zde. Přesné informace společnosti Elektrowin pak na jejich webu.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama