Mobinfo.cz » Gadgets

CellularLine Perfetto: ochranná fólie s aplikátorem [test]


Obavy z poškrábání displeje můžete snadno vyřešit ochrannou fólií. Otestovali jsme novou fólii na displej, kterou dokáže perfektně nanést opravdu každý. Pro snadnou instalaci totiž využijete aplikační rámeček.

CellularLinePerfetto_1

Ochranných fólií na telefony dnes koupíte spousty, novinka CellularLine Perfetto má však v balení navíc aplikátor a nanášení je tak hračka. V našem případě jsme vyzkoušeli nanést fólii na Samsung Galaxy S3. V prodeji jsou varianty pro Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S4.

CellularLinePerfetto_9CellularLinePerfetto_10

Balení fólie obsahuje červený plastový rámeček s již vloženou fólií a ochrannou vrstvou, kterou stačí před nanášením lehce odlepit. Správný postup naznačují přichycené cedulky s číslem 1 a 2, abyste dodrželi správný postup.

CellularLinePerfetto_4CellularLinePerfetto_2

Před nanášením samozřejmě doporučuji povrch displeje zbavit nečistot, hlavně prachových částeček. Fólie se nanáší suchou cestou, není třeba tak displej vlhčit nebo používat nějakou stěrku.

CellularLinePerfetto_5CellularLinePerfetto_3

Rámeček se po odlepení ochranné fólie přiloží na telefon a hlavní fólie se sama přichytí na telefon. Pak jen rámeček sundáte a fólie je přesně tam, kde má být. Pak stačí sloupnout horní tenkou krycí fólii a případně tu hlavní fólii dokonale uhladit, třeba přibaleným hadříkem. Fólie na svém místě drží skvěle, prsty po ní kloužou snadno a vy můžete být o něco více bez obav před poškrábáním displeje. Cena za fólii nějakých 265 Kč je snesitelná, aplikátor je určitě praktickým doplňkem. Za zapůjčení děkujeme Recall.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama