Mobinfo.cz » O2, T-Mobile, Vodafone

Dokonáno jest: T-Mobile má neomezený tarif za 749 Kč


Ani třetí operátor, T-Mobile, se nemohl nechat zahanbit, a přispěchal proto v sobotu s vlastní nabídkou neomezených tarifů. Kromě absolutně nejvyššího za 749 Kč má ještě dva nižší, částečně omezené. Podívejte se na kompletní nabídku.

Je velmi neobvyklé, aby se nějaká služba představovala v sobotu, za 15 let své novinářské kariéry nic takového nepamatuji. Fakt, že se k tomu T-Mobile v případě neomezeného tarifu uchýlil, jen svědčí o tom, jaké zaskočení byla čtvrteční O2 revoluce a pod jakým tlakem telefonujících zákazníků se operátor ocitl. T-Mobile přichází se svou nabídkou dva dny po O2 a den po Vodafonu, a i z jeho zprávy je patrné, že se jedná o narychlo spíchnuté provizorium.

Tiskové oznámení obsahuje tři tarify, všechny ale známe již delší dobu, došlo u nich ke snížení ceny a zvýšení počtu volných minut. T-Mobile dále informoval, že další novinky oznámí v nejbližší době. Tarify za níže uvedené ceny si můžete aktivovat při podpisu nové smlouvy, prodloužení té stávající, nebo na ně přejít z jiného tarifu.

Tarif S námi 390 nyní stojí 273 Kč/měsíc (dříve 390 Kč). Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku. Pokud se nechcete uvázat na dva roky, získáte minut jen 30, ostatní parametry zůstávají stejné.

U tarifu S námi 590 zahrnuje měsíční poplatek 472 Kč (dříve 590 Kč) ve variantě HIT 220 minut volání a 100 SMS do všech sítí, 300 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku. Varianta bez úvazku (a přídomku HIT) má minut 100, data a SMS zůstávají stejná.

V neomezeném tarifu S námi síť nesíť za 749 Kč měsíčně (dříve 3 290 Kč u tarifu S námi 3290) získá zákazník neomezené volání a SMS do všech sítí plus 1 GB dat (prozatím bez možnosti zakoupení telefonu). Podmínkou je uzavření smlouvy na dva roky. Varianta bez smlouvy nebo možnost koupě dotovaného telefonu zatím neexistují.

Komentář Mobinfo.cz

T-Mobile jasně zareagoval na nabídku O2, jeho neomezený tarif má naprosto stejnou cenu i množství dat, které dává uživatelům k dispozici. V obou případech musíte pro získání této ceny uzavřít smlouvu na dva roky, T-Mobile variantu bez smlouvy nenabízí, O2 vám ji umožní uzavřít za 899 Kč měsíčně. Vodafone nabízí tarif s dvouletým úvazkem za 691 Kč měsíčně, navíc nabízí o něco méně dat (jen 600 MB), bez úvazku za 901 Kč..

Jak T-Mobile, tak Vodafone, zatím evidentně představují pouze provizorní nabídku sestavenou jako rychlá reakce vyvolaná čtvrteční revolucí O2. Lze tedy očekávat, že v řádu dalších týdnů přijdou s ucelenou koncepcí, novými tarify a možnostmi dotování (či splátkového prodeje) telefonů. Jedno je už ale teď jisté, žádný tarif nemůže být dražší než aktuálně nastavená laťka 749 Kč.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama