Mobinfo.cz » Operátoři

Ha-vel bude od 13. června nejlevnějším virtuálem


Na trh se chystá další virtuál, Ha-vel se svou službou Ha-loo. Pravděpodobně bude nejlevnější na trhu, nabídne volání i SMS za korunu, účtování po sekundách a samozřejmě žádné závazky. Svou síť mu poskytne T-Mobile prostřednictvím GTS.

O firmě Ha-vel jste už možná slyšeli, nabízí internetové připojení a služby VoIP operátora. Jednu dobu se o ní také spekulovalo jako o dalším účastníkovi aukce volných mobilních frekvencí, nakonec se ale rozhodla nezúčastnit. Nyní informovala tiskovou zprávou o tom, že 13. června začne nabízet i mobilní služby.

Tisková zpráva je poměrně skoupá. Informuje o cenách – 1 Kč/min hovoru do vlastní a pevné sítě, 2 Kč/min volání do ostatních českých sítí. Odeslání textové zprávy operátor zpoplatní částkou 1 Kč do vlastní sítě a 1,30 Kč do cizích sítí. To vše bude nabízeno bez závazku formou předplacené karty Ha-loo, hovory pak účtovány po sekundách.

Tím oficiální informace končí, podle zjištění Hospodářských novin (článek zde) bude virtuálnímu operátorovi poskytovat svou síť T-Mobile a to formou přeprodeje přes GTS. Samotná firma GTS přitom již dříve oznámila, že se stane virtuálním mobilním operátorem pro své firemní zákazníky.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama