Mobinfo.cz » Operátoři

I bez PPF je v aukci pět zájemců


Včera jsme vás informovali o dění ohledně aukce frekvencí. V poledne končila lhůta pro přihlášení, PPF oznámila, že se nepřihlásí, Telefónica podala žaloba. ČTÚ vzápětí informoval, že se do aukce přihlásilo celkem pět zájemců, 3 stávající, 2 noví.

Do pondělního poledne měli zájemci doručit na podatelnu ČTÚ obálku obsahující všechny potřebné dokumenty. Tyto obálky se budou otevírat za účasti notáře (a případných zájemců z řad účastníků aukce) v úterý ráno. Již nyní je ale z razítek na obálkách jasné, kdo se do aukce přihlásil.

Kromě stávající trojky O2, T-Mobile, Vodafone se zapojí i další dva nováčci. Jednak je to společnost Revolution Mobile, a.s., která vznikla přeměnou PPF Mobile Services, jednak dosud neznámá společnost Tasciane, a.s.. Až zítra pracovníci ČTÚ otevřou obálky s přihláškou a souvisejícími přílohami, zkontrolují, zda obsahují vše potřebné, případně vyzvou provinilce k doplnění. Vlastní aukční proces by měl podle předpokladu ČTÚ začít 11. listopadu, uvidíme ale, jak do něj promluví soud na základě žaloby Telefóniky.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama