Mobinfo.cz » Android, iOS, Systémy

Liftago: cestujte lepšími taxíky [aplikace]


Cestování taxíkem po Brně a Praze může být opravdu pohodlné. Pokud jste slyšeli o službě Uber, určitě vyzkoušejte i Liftago!

liftago_2liftago_3liftago_4

Liftago je přehledná aplikace pro objednání odvozu po Praze a Brně. Pro první svezení dostanete automaticky po registraci 400 Kč na první jízdu, neprojetý kredit propadá. Do aplikace se musíte přihlásit a vložit platební kartu, v autě už peníze tahat z kapsy nemusíte.

Po spuštění aplikace pak podle GPS ona najde vaši polohu, vy ji potvrdíte a zvolíte cílovou adresu. V ten okamžik uvidíte okolní taxíky Liftago, odešlete poptávku řidičům a ti na ni budou reagovat svojí nabídkou. Někdy se ceny liší i o desetikoruny, dle zvolené trasy a kvality auta.

liftago_8liftago_7liftago_6

Po objednání auta ho můžete na mapě sledovat, jak si razí cestu k vám. Při jízdě zase sledujete taxametr v mobilu a víte, kolik vás to bude stát. Na konci jízdy stačí vystoupit, cena za cestu se vám strhne z karty a do mailu přijde účtenka. Nebo si papírovou vezmete od řidiče.

ligtagoo_1ligtagoo_2ligtagoo_3

Liftago používám v Brně ke spokojenosti, první jízda byla zdarma díky 400 Kč kreditu, další můžete použít 200 Kč za doporučení kamarádům. Ti zadají váš unikátní kód do aplikace (zkuste můj kód IVO8031) a mají 400 Kč na první jízdu, po projetí se vám 200 Kč na oplátku přičte do aplikace. Aplikace pro Windows Phone bohužel není zatím dostupná.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama