Mobinfo.cz » Operátoři, Vodafone

Nechcete mobil a nevadí vám závazky? Vodafone vám sleví 15 %


Zatímco všichni operátoři se chlubí, jak velké procento nově prodaných mobilů tvoří smartphony, Vodafone jde opačnou cestou. Pokud si smartphone nepořídíte a uvážete se na dva roky, získáte patnáctiprocentní slevu na služby operátora.

Operátor to zdůvodňuje tím, že velká část zákazníků už smartphone vlastní a nemusí ho obměňovat. Takovým proto sleví 15 % z měsíční útraty, přičemž novým i stávajícím zákazníkům odečte tuto slevy z ceny tarifu. Podmínkou je uzavření smlouvy na dva roky. Podobnou variantu nabízí i T-Mobile formou tzv. Hit tarifů. Pokud se uvážete ke dvěma letům a nebudete chtít dotovaný mobil, případně ke třem letům s dotovaným mobilem, sleví vám T-Mobile 20 % z ceny tarifu.

Operátoři se tak snaží nalákat zákazníky k několikaletým úvazkům. V době, kdy bez problémů funguje přenositelnost čísel mezi operátory, a kdy se očekává nástup nových virtuálních operátorů, je to ze strany logický krok. Vodafone až dosud vystačil s poskytování slevy na mobil, vypadá to ale, že počet uvázaných zákazníků není dostatečný, tak sahá ke slevě výměnou za podpis dvouletého úvazku.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama