Mobinfo.cz » O projektu

O projektu

Webový magazín o mobilních telefonech, aplikacích pro mobily a službách českých mobilních operátorů, provozuje redakce bývalého tištěného časopisu Mobility.

Redakce

Tomáš Doseděl se začal žurnalistice profesionálně věnovat v roce 1999, od roku 2003 pak pracoval jako redaktor časopisu Mobility, který více než pět let vedl z pozice šéfredaktora. Specializuje se na mobilní technologie a služby operátorů.

Ivo Kocera se mobilním telefonům věnuje od roku 2006, kdy do redakce časopisu Mobility přestoupil z časopisu Jak na počítač. Specializuje se na mobilní příslušenství a testy telefonů.

Pavel Tomek  má za sebou sedmiletou kariéru v redakci časopisu Mobility, kam vstoupil v roce 2004. Věnuje se zejména mobilním aplikacím a hrám.

Kontaktovat nás můžete e-mailem, adresy jsou vytvořeny podle vzoru příjmení_bez_diakritiky (zavináč) mobinfo.cz.

Inzerce

Pokud máte zájem o inzertní či reklamní spolupráci, kontaktujte nás prosím na adrese inzerce@mobinfo.cz. Návštěvnost stránek měříme nezávislým nástrojem Google Analytics. Na vyžádání vám rádi zašleme informace o návštěvnosti. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému partnerovi, proto vám připravíme cenovou nabídku podle vašich představ.  Kromě inzertní spolupráce dokážeme podpořit vaše produkty nezávislými redakčními články (testy, recenze, informace o novinkách, …).

Právní informace

Všechna práva vyhrazena, bez svolení vydavatele není dovoleno přetiskovat obsah webu ani jeho části v jiných médiích ani na vlastních internetových stránkách. Za obsah komentářů a příspěvků v diskuzním fóru odpovídají jejich autoři.

Použité fotografie pocházejí z archivu výrobců či operátorů nebo vlastní produkce redakce.

Mobinfo.cz, ISSN 18052649, vydavatel DK Media Net s.r.o., IČ 02175223. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 80487