Mobinfo.cz » O2, Operátoři

O2 zlevňuje tarify, požaduje ale dvouletý úvazek


O2 od února do dubna zlevňuje svoje tarify Chytrý Neon, k některým přidává nové výhody. Podmínkou je ale uzavřít novou smlouvu nebo prodloužit tu stávající, v obou případech na dobu 24 měsíců. Slevu můžete získat i na mobilní internet, tentokrát i bez úvazku.

Akční ceny nabízí O2 všem novým zákazníkům, nebo těm, kteří prodlužují stávající smlouvu. Podmínkou je ale úvazek na dva roky, přičemž každý si může vybrat, jestli chce k nové/prodloužené smlouvě ještě navíc dotovaný mobil nebo raději 50 % volných jednotek zdarma.

Největší slevu získáte u nejvyššího tarifu O2 Chytrý Neon XXL, ten místo 4 450 Kč měsíčně pořídíte za 1 900 Kč měsíčně. Za tuto cenu pak od operátora získáte možnost neomezeně volat i psát zprávy do všech mobilních sítí. Pokud vám ale stačí bezplatné volání do sítě O2, stačí vám vydat měsíčně 800 Kč za tarif Chytrý Neon L.

O2_Chytry_Neon_akce

 

Všimněte si znovuzrození tarifu Neon S, který neobsahuje žádný povinný internet. O2 jím chce vyjít vstříc zákazníkům, kteří zatím nemají chytrý telefon, a proto o internet v mobilu vůbec nestojí. Pro ty, kdo o internet v mobilu naopak stojí, zlevňuje O2 měsíční paušál u internetových tarifů Mobilní internet M (standardně 303 Kč, nyní 243 Kč, 500 MB dat) a Mobilní internet L (standardně 505 Kč, nyní 404 Kč, 2 GB dat).

Sleva platí pro všechny tarify aktivované od 1. února do 30. dubna 2013, a to na dva roky. Sleva se vztahuje jak na tarify uzavřené s úvazkem, tak i bez úvazku. To znamená, že bez ohledu na to, zda se uvážete či nikoli, získáte slevu na dva roky nebo po dobu trvání smlouvy, podle toho, co přijde dřív.

Reklama

Comments Closed