Články: Všechny články

Domů » Archiv » Všechny články

Preview tabletu Goclever Orion 785

Goclever začíná v Česku prodávat další tablet. Tentokrát nese označení Orion 785, má displej s úhlopříčkou 7,85″ a čtyřjádrový procesor. Sympaticky kompaktní tablet s operačním systémem Android seženete za necelých 3 500 Kč.

Nokie X, X+ a XL na živých videích

Nokia i na českém trhu začala prodávat své modely řady Nokia X, které se vyznačují přítomností operačního systému Android s upraveným dlaždicovým prostředím. Než si je koupíte, podívejte se na několik zajímavých videí.

Mega Tic Tac Toe: pořádné piškvorky do Lumie [hra]

Potřebujete se odreagovat v práci, ve škole, na poradě nebo u doktora? Instalujte tyhle parádní piškvorky zdarma, hrát můžete sami, nebo vyzvat kamaráda.

Zázrak: nanotechnologická baterie nabitá za 30 sekund

Myslíte si, že největším objevem je bezdrátové nabíjení? Pak se podívejte na video uvnitř článku. Izraelská technologická společnost Store Dot vyvinula nový typ baterie, kterou lze plně dobít za několik desítek sekund.

V pátek Microsoft konečně převezme Nokii

Microsoft na svém blogu oficiálně oznámil, že již překonal všechny byrokratické překážky a v pátek 25. dubna konečně začlení mobilní divizi firmy Nokia do své stáje. Nejméně rok pak bude provozovat její web a sociální sítě.

V prvním čtvrtletí se prodalo čtvrt miliardy mobilů, čínští výrobci na vzestupu

Analytická společnost TrendFocus vydala žebříčky vyexpedovaných mobilních telefonů. I v prvním čtvrtletí zůstal největším výrobcem jihokorejský Samsung následován Applem, nelze ale přehlédnout prudký vzestup nejrůznějších čínských výrobců.

Autoškola: prosvištíme si testové otázky [aplikace]

S příchodem jara možná zatoužíte jezdit v autě nebo na motorce, ale nemáte řidičák? Můžete se na testy v autoškole připravit z knih, nebo s pomocí aplikace v mobilu. Je to pohodlnější a testy máte stále po ruce.

Samsung Galaxy S5 crash testy – beton, kladivo, voda a oheň

Zatímco vy byste Galaxy S5 asi nejraději hýčkali v ruce, jsou na světě lidé, kteří mají touhu jej zničit. Takže na to šli kladivem, horkou vodou, s využitím ohně nebo vystačí pády na beton. Jak to telefon ustojí?

GYM Radio: motivujte se hudbou k výkonům! [aplikace]

Rádi sportujete, cvičíte ve fitku nebo doma a k lepším výsledkům a výkonům vás motivuje hudba? Pokud už znáte váš hudební archiv nazpaměť, zkuste GYM radio, které je bezednou studnou hudby pro cvičení i relax.

Samsung Gear Fit v akci i reklamě

Sportovní doplněk  i cenné příslušenství pro každodenní používání. Tak se prezentuje náramek Samsungu, podívejte se, co vše umí.

Brýle Google nikoho nezajímají [výzkum]

I když by to podle záplavy článků na odborných webech mohlo vypadat, že Brýle Google jsou obří hit, širokou veřejnost nezajímají a v podstatě vůbec netuší, o co jde nebo k čemu jsou dobré. Vyplynulo to alespoň z nedávného britského výzkumu.

Nokia stahuje tablety Lumia 2520 kvůli nebezpečným nabíječkám

U nás se sice zatím ještě neprodává. Tam, kde ho ale již na pultech obchodů najdete, stahuje Nokia svůj dosud jediný tablet Lumia 2520 kvůli hrozícímu nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Uživatelům je striktně doporučováno nenabíjet.

Microsoft nabízí levnější Office 365 nejen pro iPad

Microsoft nabízí levnější Office 365 nejen pro iPad

Microsoft před časem uvedl svůj kancelářský balík Office pro tablety iPad. Pokud ale chcete soubory i editovat, musíte si pořídit cloudovou verzi za měsíční poplatek. A právě ta se nyní pro koncové uživatele zlevnila na 70 dolarů ročně.

DIC-o CZE-ENG: tlumočník v Lumii [aplikace]

DIC-o CZE-ENG: tlumočník v Lumii [aplikace]

Studujete, pracujete a potřebujete si něco pohotově přeložit z nebo do angličtiny? Tahle bezplatná aplikace to umí v mžiku oběma směry, nechybí nabídka frází a zobrazení výslovnosti.

LG začíná v Česku prodávat telefony L Series III a další novinky

LG začíná v Česku prodávat telefony L Series III a další novinky

Jihokorejské LG začalo na českém trhu prodávat několik zajímavých novinek. Jedná se zejména o tři modely řady L Series III, konkrétně L90, L70 a L40. K tomu přidává kompaktní smartphone LG G2 Mini a Google mobil LG Nexus 5 Red.