Mobinfo.cz » O2

Telefónica otevřela druhé Experience Centre, tentokrát v Brně


V dubnu otevřelo O2 v Praze své první Experience Centre, jakousi značkovou prodejnu, kde si můžete vyzkoušet (a samozřejmě pořídit) nejnovější technologie. Nyní se přidává další prodejna tohoto typu, pro změnu v brněnské Galerii Vaňkovka.

O otevření pražského centra jsme vás informovali v tomto článku. Začátkem listopadu bylo otevřeno druhé centrum, které se nachází v Brně v obchodním centru Galerie Vaňkovka. Operátor tento typ prodejen používá k předvádění nejnovějších telefonů, tabletů a hlavně služeb.

Brněnské centrum nebude výjimkou, již nyní je tam koutek nazvaný Chytrá domácnost, kde si můžete vyzkoušet propojení mobilu s počítačem či televizí, tu můžete z mobilu klidně i ovládat. Připomínám, že pražská prodejna Experience Centre je pokryta sítí LTE, tak třeba se dočkají i brněnští fanoušci.

O2 upozorňuje na zajímavý design, jehož autorem je Lukáš Vondráček ze společnosti Stavoconzult Praha. Vychází z konceptu vody v tekutém či pevném skupenství. Důraz je kladen na precizní linie, ostré úhly, účelovou a funkční ergonomii. Novinkou je barevná kombinace – a to lesklá bílá a modročerná barva.

Celý prostor působí výrazně jednodušším, vzdušným a harmonickým dojmem. Prodejna má také nový systém značení. Tento design prý bude Telefónica dále aplikovat nejen u nových prodejen, ale postupně i u prodejen současných.

Pokud s návštěvou nové prodejny váháte, tak svou váhavost zkuste překonat. Od 7. listopadu do 13. listopadu totiž navíc noví zákazníci, kteří si v brněnském O2 Experience Centre pořídí nový hlasový tarif řady O2 Chytrý Neon, získají jako dárek poukázku ve výši 500 Kč na nákup do Galerie Vaňkovka.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama