Mobinfo.cz » Systémy, Windows Phone

Tři tipy na zajímavé české aplikace pro Windows Phone


Windows Phone Marketplace už obsahuje kolem sta tisíc aplikací a nechybí ani bohatý výběr těch, které se zaměřují na české prostředí. Vybrali jsme pro vás tři, které vám dokážou ušetřit čas i zdraví a ještě si zlepšíte své vědomosti. Všechny jsou navíc freeware.

Opening hours

Anglický název programu ukrývá evidenci otevíracích hodin v obchodech, úřadech či kdekoliv jinde, kam často docházíte. Stačí vyplnit název místa a dodat otevírací dobu v jednotlivých dnech. Přidat se dá také kontakt, GPS souřadnice a adresu. Aplikace počítá i s poledními přestávkami, záleží jen na vás, jak budete pečlivý při vyplňování.

Odkaz na stažení

Čistota ovzduší

Nacházíte se v oblasti, která má časté problémy s vysokou koncentrací nebezpečných zplodin? Tahle aplikace vám dokáže přesně zjistit, jaká je aktuální situace. Přebírá informace z měřících stanic, zvolit můžete jednu konkrétní, nebo se spolehnout na lokalizační službu v telefonu. Přehled máte o množství nebezpečných látek v ovzduší, chyběla mi pouze informace, jak staré jsou zobrazené informace. Velmi dobré jsou naopak informace týkající se historie naměřených hodnot v rámci jednotlivých stanic. Pro rychlý přehled se určitě hodí i živá dlaždice s aktualizovanými informacemi.

Odkaz na stažení

Slovník cizích slov

Funkce aplikace je myslím jasná už podle názvu. Cizí slova se dají vyhledávat podle prvních písmen nebo podle písmen, která v sobě obsahují. Slovník je docela podrobný, významy slov jsou vysvětleny velmi dobře. Pro své fungování aplikace potřebuje aktivní datové přenosy.

Odkaz na stažení

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama