Mobinfo.cz » Operátoři, Vodafone

Vodafone má novou předplacenku Karta pro partu


Pokud máte hodně známých v síti Vodafone, podívejte se na nabídku nové Karty pro party, která by vás mohla zaujmout. Umožní totiž levnější volání na čtyři vybraná čísla v rámci sítě při zachování všech výhod a nevýhod předplacených karet.

Po zakoupení předplacené Karty pro partu si můžete určit čtyři čísla v síti Vodafone, na která pak budete volat za 1,90 Kč/min. Na všechna ostatní čísla bez ohledu na síť si zavoláte za takřka dvojnásobek, konkrétně 3,50 Kč/min. Textová zpráva vyjde na 1,90 Kč a za týdenní datový balíček s FUP 60 MB zaplatíte z kreditu 49 Kč.

Vodafone Karta pro partu

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
SMS, MMS 1,90 Kč
Doplňující informace Volání na 4 čísla v síti Vodafone 1,90 Kč/min

Jelikož se jedná o plnohodnotnou předplacenou kartu Vodafonu, vztahují se na ni všechny zákaznické výhody, jako třeba účtování 60+1, odměna za dobití (služby zdarma podle toho, jak jste u Vodafonu dlouho), možnost aktivovat různé balíčky apod. V prodejnách ji seženete od 10. října.

Ve srovnání s „obvyklým virtuálem“ je předplacená Karta pro partu přibližně o třetinu dražší (virtuálové nabízejí volání za 2,50 Kč/min), výhodou je sleva na čtyři vybraná čísla. Musíte na ně ale volat opravdu hodně, aby se vám o něco dražší volání do zbytku sítě vyplatilo. Sám Vodafone v tiskové zprávě navrhuje, aby si kartu pořídily malé děti (často volají rodičům) nebo naopak prarodiče (jejich hovory nejčastěji směřují k dětem a vnoučatům). Nespornou výhodou je také zázemí velkého operátora, který na rozdíl od virtuálů nabízí třeba infolinku nebo možnost kdykoliv přejít na vyšší tarif.

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama