Mobinfo.cz » Android, Mobilní telefony, Ostatní značky

Výdrž podle potřeby: GoClever Insignia 5X [preview]


Na první pohled je GoClever Insignia 5X další ze záplavy pětipalcových androidích telefonů. Již na ten druhý ale zjistíte neobvyklou věci. Jmenovaný přístroj má totiž ve standardním balení dvě baterie, a vy si můžete vybrat, jestli chcete mobil štíhlý nebo s výdrží.

Nejprve se podívejme na ty standardnější parametry. GoClever Insignia 5X má displej s 5″ úhlopříčkou a rozlišením fullHD. Najdete v něm operační systém Android ve verzi 4.2, o jehož svižnost se stará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz. Operační paměť RAM byla nafouknuta až na 1 GB, pro vaše data je k dispozici 4GB úložiště plus paměťová karta microSD.

GoClever_Insignia_5X_1

Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 Mpx, z dalších funkcí lze jmenovat dva sloty pro karty SIM, konektor USB, podporu bezdrátových sítí Wi-Fi (včetně možnosti provozovat vlastní hotspot), přijímač navigačního systému GPS, FM rádio nebo třeba bluetooth.

GoClever_Insignia_5X_2 GoClever_Insignia_5X_3

Zajímavostí je i to, že výrobce přidává do balení dva typy baterií s odlišnou velikostí včetně dvou typů zadních krytů, které pasují na jednotlivé typy baterií. Je na uživateli, aby si zvolil, zda chce použít baterii štíhlou, lehkou ale s menší kapacitou (2000 mAh), nebo použít baterii o trochu objemnější, která však poskytne díky své kapacitě delší výdrž (4 000 mAh).

GoClever INSIGNIA 5X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama

Comments Closed