Mobinfo.cz » Nokia, Windows Phone

Vyvíjíte pro Windows Phone? Přijďte se pobavit!


Nokia ve spolupráci s Microsoftem pořádají neformální akci pro všechny, kdo vyvíjejí programy pro Windows Phone. Kromě setkání se zástupci obou firem a kolegy vývojáři se můžete těšit na řadu soutěží o zajímavé ceny a vystoupení komika, kterého znáte z reklam jistého mobilního operátora.

Nokia Developer Fun Day se koná již ve středu 27. 6. od 16.45 (registrace otevřena od 16.00) v Konferenčním centru CITY, Na Strži 63/1676, Praha (přímo u stanice metra C – Pankrác). Program akce je následující:

16.00-16.45: Registrace
16.45-17.30: Úvodní prezentace společností Nokia a Microsoft (velký sál)
17.30-20.00: malé sály – Prezentace vlastních aplikací a nápadů, pokud se chcete podělit s ostatními (nepovinné). Prezentuje se aplikace přimo z obrazovky mobilního telefonu, každý prezentující má 10 minut na aplikaci, kterou chce prezentovat
17.30-22.00: velký sál – Soutěže o ceny, turnaje na Microsoft Xbox 360, závody na obří autodráze, vystoupení Lukáše Pavláska, otevřená diskuze se zástupci společností Nokia a Microsoft.

Od 17.30 je k dipozici teplé a studené občerstvení (bude i gulášek a pivo), očekávaný konec akce je 22.00.

Po celou dobu akce bude možno na stánku Nokia otestovat telefony Nokia Lumia 610, 710, 800 a 900 a také Nokia 808 PureView s 41Mpx snímačem.

Soutěže na konzolích Xbox budou probíhat o věcné ceny, nebudou chybět ani mobilní telefony.

A teď pozor. Vstup je umožněn pouze registrovaným. Pokud jste neměli to štěstí, aby vás pozvala přímo Nokia, můžete se registrovat prostřednictvím webu Mobinfo.cz. Stačí vyplnit následující formulář, vstup je zdarma.

Jejda, něco se nepovedlo.
Do formuláře "Registrace na Nokia Developer Fun day" již nelze přidávat odpovědi.

Domníváte-li se, že jde o chybu, zkuste se obrátit na vlastníka formuláře.

Reklama

Zlevněné produkty v sekci Mobilní telefony

Komentáře

Reagovat

Přidejte komentář sem, nebo trackback z vaší vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru komentářů přes RSS.

Dodržujte pravidla slušného chování a držte se tématu.


+ 5 = osm