Mobinfo.cz » Operátoři, T-Mobile

Zákazníci T-Mobilu, pomáhejte s Dobrým andělem


Se zajímavým přístupem k charitě přišel T-Mobile. Každý jeho zákazník si může nastavit pravidelné každoměsíční přispívání do fondu Dobrý anděl, který podporuje rodiny s onkologicky nemocnými dětmi. Výše příspěvku se může pohybovat od 20 do 1500 Kč.

Pomoci rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému onemocnění dostaly do finanční tísně, mohou jak tarifní zákazníci, tak zákazníci předplacených služeb. Zákazník T-Mobile se může stát Dobrým andělem pomocí jediné SMS. Stačí poslat aktivační SMS ve tvaru ANDEL(mezera)„částka“ na číslo 8001. „Částka“ je výše pravidelného měsíčního příspěvku, který zákazník chce věnovat, a může se pohybovat na škále od 20 do 1500 Kč. Pravidelnou finanční pomoc mohou posílat všichni zákazníci, kteří mají povolenou službu m-platba.

Společně s potvrzením aktivace služby obdrží zákazník přihlašovací údaje do systému Dobrý anděl. Zde si všichni dárci mohou ověřit, ke které z rodin bojujících se závažnou chorobou právě jejich finanční pomoc směřuje. Každý příspěvek je odeslán rodinám do dvou měsíců od stržení z kreditu/vyúčtování u T-Mobile. Poprvé bude darovaná částka stržena až v měsíci následujícím po datu zaslání aktivační SMS. Všechny zaslané peníze se k potřebným rodinám dostávají do posledního haléře.

Pravidelné měsíční přispívání mohou zákazníci kdykoliv ukončit pomocí deaktivační SMS ve tvaru ANDEL STOP odeslanou na telefonní číslo 8001.

 

Reklama

Comments Closed

Chytré držáky mobilních telefonů do auta, na kolo a na běhání zakoupíte v eshopu Kabelmanie.cz. | Reklama