2012 IIHF: sledujte postup našich hokejistů v mobilu (aplikace)

Reklama

Aplikace IIHF pohlídá začátky zápasů i vstřelené góly. Během utkání poskytne online statistiky zápasů, tipovat můžete vítěze. Buďte ve střehu a fanděte nejen českým hokejistům v závěru hokejového šampionátu!

Aplikace 2012 IIHF je oficiální aplikací mezinárodního hokejové federace pro sezónu 2011/2012 pro platformy iOS, Android a Windows Phone. Kromě aktuálního turnaje máte možnost zrevidovat své znalosti z uskutečněných kvalifikačních turnajů. Aplikace pamatuje i na turnaje hráčů do 20 let, 18 let, nezapomíná na ženy.

Aplikaci jsem testoval na Windows Phone i Androidu. Chod aplikace je na Androidu v Motorole Motoluxe rychlý, u Windows Phone na HTC Radar trochu trvá, než se postahují data. Prostředí verze pro Android je propracovanější s více funkcemi. Po spuštění aplikace si musíte vybrat, který turnaj chcete sledovat. V našem případě toužíme po probíhajícím šampionátu. Na několika záložkách se dozvíme aktuální zpravodajství z místa konání, texty jsou pouze v angličtině. Zprávy se týkají tiskových prohlášení týmů a trenérů. Záložka se soupiskami obsahuje oficiální seznamy hráčů po jednotlivých týmech. Vidíme zde i jejich fotky v dresech.

Seznam zápasů eviduje dohrané, probíhající i ty chystané. Po klepnutí se ukazují vyčerpávající statistiky utkání, soupisky týmů a zásadní momenty (vyloučení, góly, atp.). Výherce chystaného utkání lze nezávazně tipnout, poměr hlasů se ukazuje pod skóre 0:0.

Aplikaci můžete použít jako online přenos, jen je nutné pravidelně obnovovat. Informace o utkání se dají sdílet přes e-mail, Facebook a bluetooth. Skvělou funkcí je upozorňování a to u každého utkání zvlášť. Jde o informaci ohledně začátku utkání 5, 15, 30, 60 min a 1 den předem. Zároveň můžete být upozorněni na góly, ukážou se statistiky třetin a celého zápasu. Informace se ukazují v informační liště. Všechny zápasy můžete kontrolovat v kalendáři po jednotlivých dnech.

Operační systémy: Android, iOS, Windows Phone

Cena: zdarma

Odkazy ke stažení: Android, iOS, Windows Phone

Reklama