#2InstaWithLove: Instagram pro Windows Phone 8 [aplikace]

Reklama

Propadli jste focení na čtvercový formát a chcete se fotkami pochlubit světu? S aplikací #2InstaWithLove je to snadné, nově lze využít další filtr na úpravu snímku. 

instawithlove_1instawithlove_4

Aplikace #2InstaWithLove je volně dostupná pro stažení na všechny telefony s Windows Phone 8. Pochází přímo od Nokie, ke každé fotce se automaticky přidává hashtag #2InstaWithLove a jde tedy o jakousi formu populárního Instagramu.  Doposud byl k dispozici jediný filtr, nyní po updatu přibyl druhý a třeba se dočkáme dalších.

instawithlove_6instawithlove_8instawithlove_9instawithlove_7

V aplikaci lze prohlížet fotky jiných uživatelů. Pro sdílení vyberete fotku z galerie nebo ji vyfotíte, pak stačí vybrat čtvercový výřez, který budete sdílet. Sdílení lze upravit, kam si budete přát, stejně jako viditelnost fotky pro ostatní. Doplnit lze vlastní popisek a sdílet, nebo si fotku uložíte pro pozdější použití do galerie. Fotka se na sítích sdílí s odkazem na službu #2InstaWithLove, nechybí náhled fotky.

Pokud nemáte Windows Phone 8 mobil, lze službu #2InstaWithLove použít i na webu. Zadejte do prohlížeče http://2instawithlove.com/ a pokračujte přes žlutý čtverec. Vyberete fotku z disku, upravíte a sdílíte, je to snadné.

Reklama