3+3 nejoblíbenější mobily současnosti

Reklama

Podívali jsme se na srovnávač cen Heureka.cz, o jaké telefony je mezi zákazníky největší zájem. Asi vás nepřekvapí, že přední příčky obsadily výrobky Samsung, probojovala se mezi ně ale i jedna Nokia Lumia a i iPhone se těší zasloužené pozornosti.

Samsung Galaxy S III mini

Samsung_Galaxy_SIII_Mini_1

Zmenšená varianta kdysi vlajkové lodi Galaxy S III oslovuje především ty, kdo chtějí výkonný telefon s dotykovým displejem, ale nehodlají si do veškerého oblečení všívat větší kapsy. O svižné zobrazování prostředí operačního systému Android na 4″ displeji se stará dvoujádrový procesor doplněný 1 GB operační paměti. Snímky budete moci vytvářet 5Mpx fotoaparátem, telefon podporuje všemožné datové přenosy.

Samsung i8190 Galaxy S III mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920

Operační systém Windows Phone si sice pomalu, ale zato více než jistě, získává svoje příznivce. Nokia Lumia 920 má Windows Phone ve verzi 8, k tomu 8,7Mpx fotoaparát Carl Zeiss a dosud nepříliš často vídané bezdrátové nabíjení. Prodává se v celé řadě zajímavých barevných variant a aktuálně ji seženete za zajímavou cenu. Na trh se už totiž tlačí novější model Lumia 1020.

Nokia Lumia 920 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S4

Samsung_Galaxy_S_4_07

Toto je aktuální vlajková loď jihokorejského výrobce Samsung. Pětipalcový displej skvěle zobrazí fotky z 13Mpx fotoaparátu, běh zase zajistí čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,9 GHz a 2 GB paměti RAM. Prodává s v několika barevných variantách s různými kapacitami paměti. Dále pak můžete na pultech obchodů spatřit několik odvozených modelů, např. S4 Active, S4 Zoom nebo S4 Mini.

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Další tři oblíbené telefony

Samsung i9195 Galaxy S4 mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 5 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama