3D Brutal Chase: automobilové závody zdarma (hra)

Reklama

Zajímavé hry pro systém Windows Phone zatím vesměs mají nepříjemnou chybu, za všechny totiž musíte platit. Platí to i pro závodní hry. Výjimky se ovšem najdou, 3D Brutal Chase vás nebude stát ani korunu a dokáže zabavit opravdu na dlouho.

Klasickou závodní hru s okruhy, měřením tratí a předjížděním soupeřů tentokrát nečekejte. Závodit ale přeci jenom budete. Nasednete totiž do policejního auta a v určeném časovém limitu musíte dojet a zlikvidovat vybrané vozy. V plné rychlosti tak do nich najíždíte, snažíte se, aby dostaly smyk, nebo je zkoušíte natlačit do jiného auta. Sami se přitom musíte vyhýbat dalším vozům na silnici, které nemají s vaší honičkou nic společného.

Čím efektnější v pronásledování a likvidaci oponentů budete, tím více bodů získáte. A za ty pak nakupujete vylepšení pro své auto. Jedná se o typické věci jako rychlost, akceleraci, turbo mód atd. Nebo si kredity šetříte na úplně nový vůz. Po dosažení určité částky se vám navíc zpřístupní okruhy v dalším městě. Ty se od sebe liší především graficky, jinak se ale připravte spíše na slabší zážitek, který vás možná postupem času začne trochu nudit. Krajina kolem se totiž příliš nemění a žádný zázrak není ani hudební doprovod.

Hra vám naproti tomu vydrží docela dlouho. Každé ze šesti měst je rozděleno do dvanácti levelů s postupně se zvyšující obtížností, provozem i množstvím soupeřů. Vyzkoušejte sami, 3D Brutal Chase nic nestojí a nevyžaduje ani žádné mikrotransakce.

Odkaz na stažení

Reklama