Skládací Samsung Galaxy Fold vám vyprázdní peněženku

Reklama

Samsung ještě stíhá předvánoční objednávky s revolučním ohýbacím mobilem, který už jde nyní předobjednat. Za 53 999 Kč budete mít mobil včetně špičkových bezdrátových sluchátek Buds.

Samsung Galaxy Fold je očekávanou novinkou konce letošního mobilního roku. Po spuštění prodeje v Koreji a zahájení prodejů ve Francii, Německu a Velké Británii se dostává na řadu i naše země, kde se bude běžně prodávat od 13. 12.. Nyní jej na oficiálním e-shopu výrobce můžete předobjednat – za 53 999 Kč odstanete sluchátka Galaxy Buds, a také ochranný kryt z odolných vláken, pojištění mobilu proti poškození. Nechybí ani prémiová servisní služba Moje Galaxy s poradnou a zapůjčením mobilu na dobu opravy.
Novinka bude ke koupi v černém nebo stříbrném provedení, vždy s kapacitou vnitřní paměti 512 GB. Telefon ve složeném stavu měří 62,8 × 160,9 × 15,7 mm ~ 17,1 mm, v otevřeném pak 117,9 × 160,9 × 6,9 mm ~ 7,6 mm, počítat je nutno s vyšší hmotností 276 g. Uvnitř je velký 7,3palcopvý displej, po zavření se hodí vnější 4,6palcový pro vyřízení toho nejnutnějšího.
Pro běžné focení je tu 10Mpx fotoaparát, lepší focení pak zajistí kombinace tří snímačů 16+12+12 Mpx (vč. optické stabilizace obrazu) a selfie kamera ve dvojitém 10+8 Mpx. Mobil spoléhá na 8jádrový procesor s taktem až 2,84 GHz, obřích 12 GB RAM a to mu doprovází vnitřní paměť 512 GB. Pro data je kromě LTE připravena volitelná varianta s podporou 5G, což je protokol budoucnosti, o rychlost dat tak nebude nouze. Už nepřekvapí bezdrátové nabíjení a další moderní funkce.

„Samsung Galaxy Fold není jen telefon s ohebným displejem. Je to to nejlepší, co Samsung dnes nabízí, a možností ohebného displeje využívá skutečně naplno. Koncept celého telefonu je navržen tak, aby z této zdánlivě designové hříčky těžilo celé zařízení se všemi svými funkcemi a možnostmi. To se povedlo a já jsem přesvědčený o tom, že Galaxy Fold si svoje zákazníky najde velmi rychle,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Video – Samsung Galaxy Fold

https://www.youtube.com/watch?v=E9ydQoi2VbA

Reklama