5G žiletka v prodeji – Motorola Razr 5G

Reklama

Milý Ježíšku, tohle je telefon, který bych chtěl dostat. Třeba takto může začínat dopis plný přání, protože tohle véčko je nabušené funkcemi a hlavně nabízí dva skvělé displeje.

Véčkové telefony Motorola umí, jak známe z předchozího modelu Razr. Nové véčko Motorola Razr 5G je jiná káva, líbivý minimalistický design se zaoblenými tvary parádně ladí s vnějším i vnitřním displejem. Konstrukce je z tvrzeného kovu a skla. Telefon už můžete koupit, např. na Mallu za 39 990 Kč.

Při online představení nám Motorola ukázala, že vnější displej Quick View 2,7palců neslouží jen pro náhledy upozornění, ale pro plnohodnotnou komunikaci. Psát budete na malém displeji třeba na QWERTY klávesnici! Hodit se bude na selfie, navigaci, volání, vůbec není třeba mobil otevřít.

Kloub přitlačí oba kusy konstrukce k sobě dokonale, po rozložení se vnitřní ohebný displej Flex View 6,2 palců bez náznaku ohybu krásně roztáhne, jeho uložení v konstrukci je dokonce nepatrně pohyblivé ve spodní části. Kloub je testovaný na 200 000 ohybů, což vám při běžném používání určitě pár let zabere.

Android pohání 8jádrový Qualcomm Snapdragon 765G s podporou sítě 5G, v kombinaci s 8GB RAM a 256 GB paměti. Fotí se s 48Mpx fotoaparátem s OIS, vepředu selfie kamera vykazuje 24 Mpx. 

Kapacita baterie je menší 2 800 mAh, má dostačit na jeden den používání. Nechybí podstatné funkce jako NFC, čtečka otisků prstů na zádech, dokonce jak jsme u Motorolly zvyklí – konstrukce zvládne pocákání vodou nebo útok potu.

 

 

Reklama