6tag: luxusní Instagram pro Windows Phone [aplikace]

Reklama

Aplikace oprávněně nazývaná jako nejlepší pro přístup na Instagram. Vynikající a hlavně bezplatná aplikace přichází v českém jazyce, s přehledným ovládáním, s podporou videa a samozřejmě nezbytnými fotografickými filtry.

6tag_16tag_36tag_46tag_5

Aplikace 6tag je na světě sotva pár hodin a už si získala velkou popularitu. Umožňuje totiž přístup k Instagramu z mobilů s Windows Phone, oficiální aplikace zatím stále chybí. Bezplatný 6tag přichází v nezbytném designu Windows Phone prostředí, po spuštění stačí zadat vaše uživatelské jméno a heslo pro Instagram. O používání Instagramu si přečtěte náš článek.  Aplikace funguje bezplatně, ovšem narazíte na reklamní proužky, které se ale dají strpět. Pokud byste je nechtěli vidět, utratíte 27 Kč za plnou verzi 6tag.

6tag_66tag_76tag_8

Po přihlášení se zobrazují příspěvky vašich sledovaných kontaktů. U každé fotky/videa  můžete tažením do strany získat přístup ke komentářům, přidávat další, sdílet fotku na sítě nebo kopírovat odkaz na ni. V horní liště se v modrém kolečku ukazují nové aktivity vašich přátel či sledovaných uživatelů.

6tag_116tag_106tag_9

Váš osobní profil snadno upravíte klepnutím na vaši fotku vpravo nahoře. Nastavíte tu sledované uživatele, zjistíte, kdo vás sleduje apod. Když v základním zobrazení využijete ikonu vlevo nahoře, vrátíte se na poslední přidanou fotku.

6tag_126tag_136tag_146tag_156tag_17

Fotografie přidáte přes prostřední tlačítko ve spodní výsuvné liště. Buď sáhnete po fotce z galerie, nějakou pořídíte z fotoaparátu nebo pořídíte video. Video se nahrává pouze při držení tlačítka, takže uděláte zajímavé klipy, které se poté automaticky spojí.

Pro focení i točení lze vypnout blesk/svítilnu, použít přední fotoaparát, aktivovat mřížku. Pro tradiční úpravu fotek čtvercového formátu je nachystáno 20 filtrů. Fotky a videa okamžitě sdílíte na Instagram a připojené sítě, jejich seznam změníte v nastavení.

Aplikace nabízí veliké možnosti a především snadné ovládání v graficky přehledném prostředí. Příjemné překvapení je rychlá odezva, hladký chod. Fanoušci Instagramu a majitelé Lumií musí být nadšení!

  • Operační systém: Windows Phone 8
  • Cena: zdarma, bez reklam 27 Kč
  • Ke stažení: Windows Phone Store

Reklama