7 webů pro všechny fanoušky telefonů Nokia Lumia

Reklama

Potřebujete přesné parametry telefonu, chcete vědět, jaké má Nokia plány s Lumiemi, co se chystá a co stojí za pozornost? Nejen tyto informace najdete na těchto webech, které si musíte uložit mezi oblíbené!

Conversations by Nokia

Oficiální zdroj informací od výrobce najdete na Conversations. Odtud čerpají novináři informace o technologiích, modelech, zde se objevují zajímavé tipy na aplikace, rozhovory s vývojáři a další zajímavosti.

conversations

Oficiální specifikace Nokia.com

Nejlepším zdrojem pro čerpání a srovnávání technických specifikací je právě tento web. Zde odhalíte, jestli má Lumia odolné sklo, jak je těžká, co obsahuje v balení. Týká se samozřejmě i ostatních modelů Nokií.

nokia_specifikace

Xyo.net

Pokud jste čerstvými majiteli Lumie a hledáte aplikace, které jste třeba používali nebo viděli na mobilu s jiným operačním systémem, bude se hodit web Xyo. Zajímavý web pro nalezení aplikací funguje jednoduše, vyberte operační systém a napište název aplikace, kterou chcete mít v Lumii. Ze seznamu pak snadno zvolíte tu pravou, stahovat lze díky QR kódu okamžitě.

xyonet

Srovnávač všech modelů na Nokia.com

Pokud vám snad nestačí náš katalog mobilů pro srovnání modelů Lumia, můžete zavítat na web výrobce. Tady najdete podrobné informace v angličtině, propagační fotky a videa. Zatrhněte tlačítko Compare a poté volbu Start Comparison.

nokia_compare

Fórum na Windows Phone Central

Pokud jste silní v angličtině a chcete se pobavit o Lumiích s fanoušky z celého světa, zkuste tohle fórum. Najdete tu nepřeberné množství témat a diskuzí. Funguje vyhledávání dle klíčových slov, najdete fórum o vašem modelu Lumie atd.

wpcentral

Nokia Support Discussions

Fanoušci Lumií i zaměstnanci Nokie diskutují na tomto fóru. Opět tu funguje pokročilé vyhledávání, najdete tu běžné i odborné problémy s technologiemi apod.

nokiadiscuss

My Nokia Blog

Ve spoustě blogů o Nokiích je hodně vidět My Nokia Blog, najdete jeho kanál na YouTube, přidat se můžete k fanouškům na Facebooku a sledovat tak novinky z Finska.

mynokiablog

Reklama