Accent Cool Phone ve valentýnské edici

Reklama

I když den svatého Valentýna už je za námi, pořád si můžete pořídit telefon Accent Cool Phone z limitované valentýnské edice, na které výrobce spolupracoval s televizí Prima Cool.

Po hardwarové stránce se jedná o mobil s operačním systémem Android, čtyřjádrovým procesorem taktovaným na frekvenci 1,3 GHz a extrémní výdrží na jedno nabití díky baterie s kapacitou 3 000 mAh. Telefon je vybaven dvěma fotoaparáty s rozlišením 5 a 2 Mpx, k tomu 4,5″ displejem a podporou dvou SIM karet.

Accent_Cool_Phone_1

Jedná se tedy o klasický průměrný android, jakých najdete na pultech obchodů dvanáct do tuctu. Čím je výjimečný je spolupráce jeho výrobce s televizní stanicí Prima Cool. Herec Jan Dolanský vymyslel a svým známým hlasem namluvil exkluzivně pro uživatele Cool Phonu sérii originálních hlášek v podobě zvonění ve stylu kanálu Prima Cool.

Accent_Cool_Phone_2Accent_Cool_Phone_3

Na zadním krytu telefonu je dále logo Coolu a unikátních je i 20 Cool tapet v telefonu. Telefon je dále vybaven speciálním selfie tlačítkem pro rychlé focení selfie. Smartphone je také možné barevně upravit podle nálady, v balení jsou totiž k dispozici výměnné barevné Cool kryty (bílá/růžová).

Accent COOL PHONE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama