Aces Of Luftwaffe: vítejte v letecké bitvě! [hra]

Reklama

Skvělá letecká hra nabízí výbornou hratelnost, chytlavou atmosféru, grafiku i zvuky. Zažijte pořádnou leteckou bitvu o Anglii, postavte se nejlepším pilotům Luftwaffe!

AcesOfLuftwaffe_2AcesOfLuftwaffe_3AcesOfLuftwaffe_4

Aces of Luftwaffe patří právem mezi nejlepší hry zdarma pro telefony napříč mobilními platformami. Stahovat můžete pro Windows Phone, Android i iOS. Hra vás nemilosrdně vrhne do víru vzdušné války, kdy musíte prokázat trpělivost a hlavně hrdinství proti nalétávajícím hordám nepřátelských letadel.

AcesOfLuftwaffe_5AcesOfLuftwaffe_6AcesOfLuftwaffe_7AcesOfLuftwaffe_8

Hra navazuje na tradici automatových stříleček, v nichž pokračujete kupředu ničením nepřátel, sbíráním bonusů, likvidací bossů a také vylepšováním vaší válečné techniky. Jednoduchý styl hraní doslova pohltí, k tomu si připočtěte solidní ozvučení včetně efektů prostřílení vaší kabiny. Nechybí ani patřičně motivační hudební podkres.

Letadlo ovládáte dotykem displeje, tažením určujete směr, snadno si tak vyzvednete odhalené bonusy pro lepší zbraně, opravu letadla, přivolání dalších letadel na pomoc. Jednou za čas můžete využít zavolání posil, které doslova vyčistí oblohu od nepřátel, stačí stisknout červené tlačítko v rohu displeje.

AcesOfLuftwaffe_9AcesOfLuftwaffe_13AcesOfLuftwaffe_12AcesOfLuftwaffe_11AcesOfLuftwaffe_10

Během hraní budete mít plné prsty práce, abyste se vyhýbali střelám, někteří nepřátelé toho vydrží hodně. Po nepřátelích zůstávají kredity, které po sesbírání vyměníte za tuning letadla. V menu pak vylepšíte manévrovatelnost, útočnou sílu i rychlost střel.

Obtížnost je hned zpočátku nasazena dost vysoko, alespoň hru hned nedohrajete a bude vás trochu trápit. Někdy je nepřátel na obloze jednoduše až až. Přijmete výzvu a usednete za knipl i vy?

 

Reklama