AE 3D Motor: vytáhněte motorku z garáže! [hra]

Reklama

Pokud máte rádi vůni spáleného benzínu, rozpálený asfalt a řev motoru motocyklu, bude se vám tato chytlavá hra zamlouvat. Zažijte adrenalin při jízdě po dálnici na motorce, dojet musíte co nejdále!

AE3Dmotor_2

AE 3D Motor je hra pro Windows Phone, kterou stáhnete zcela zdarma. Hra vyniká plynulou 3D grafikou a snadným ovládáním, které je zábavné. Vaším úkolem je dostat vašeho motorkáře co nejdále, získáváte body za nejdelší ujetou trasu.

AE3Dmotor_8AE3Dmotor_7AE3Dmotor_6

Zatáčení do stran obstarává naklánění mobilu doleva doprava, motorka umí zrychlovat po dotyku prstu na displej, projíždět lze i mezi auty po čáře. Váš výlet po silnici může hned skončit nárazem do automobilů, kamionů i postranních bariér. Je tedy dobré se jim vyhýbat. Pozor si musíte dávat na odbočující a kličkující vozidla, naštěstí dávají vědět bočními blikači.

AE3Dmotor_5AE3Dmotor_4AE3Dmotor_3

S postupem jízdy se počet různých aut na silnici přibývá, takže jízda je skutečně dost adrenalinová. Pochvalu zaslouží zvuk motorky, která hlavně při akceleraci hlučí dost věrohodně. O výsledné skóre se můžete podělit s ostatními v tabulce. Vzhůru na silnice!

Reklama