Air Patriots: ovládněte nebe, ubraňte se tankům [hra]

Reklama

Máte rádi tower defense hry? Tak určitě instalujte Air Patriots, jde o parádní hru plnou letadel, tanků a výbuchů, která vás dokonale pohltí na dlouhé hodiny. Skvělá grafika a hratelnost zaručena!

AirPatriots_7

Air Patriots je bezplatná hra určená pro mobily s Androidem. Jde o tzv. tower defense hru, tedy vy se budete bránit nájezdům nepřátelských jednotek. K obraně se nepoužívají opevněné budovy, jako u jiných tower defense her, nýbrž ovládáte hordy letadel různých typů.

Máte rádi tower defense hry? Tady jsou naše další tipy.

AirPatriots_1AirPatriots_6

Hra je obohacena o kvalitní zvuky a decentní hudební doprovod, takže to vše dohromady s plynulou grafikou ladí. Pochopení ovládání je rychlé, začínáte s pár letadly, které navádíte tahem prstu tak, aby přelétala nad pohybujícími se tanky. Vlnky tanků přicházejí po různých cestách a tak se vaše letadla mají co ohánět, aby je stihla rozstřílet.

AirPatriots_3AirPatriots_2

Účinnost zbraní se postupně vylepšuje, ovládat budete kromě vrtulových letadel také stíhací bombardéry a když bude nejhůř, shodíte bombu, která vyčistí celou mapu od otravných tanků. Samozřejmě narazíte na tuhý odpor a budete muset využít taktiku, abyste zvládli tanky eliminovat. Například se nabízí možnost aktivace patroly, kdy letadla krouží a čekají na kořist apod. Zkrátka si dokonale vyhrajete, získáte bonusy, které pak utratíte v obchodě za další výbavu. Perfektní hra musí být součástí každého Androidu!

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Odkaz ke stažení: Google Play

Reklama