Aktualizace Amber krok za krokem

Reklama

Redakční Lumia 820 se konečně dočkala aktualizace Amber a my přinášíme zkušenosti s instalací. Novinkou jsou třeba dostupné aplikace pro focení a práci s videem!

Jak jsme nedávno informovali, na oficiálním webu Nokie se potvrdila dostupnost aktualizace Amber pro mobily z české distribuce. Nokia pro instalaci nachystala video, my přidáváme screenshoty. Celková doba stahování, instalace a restartu mobilu se pohybovala kolem 30 min. Po stažení aktualizace ji lze ještě odložit na jindy, nebo rovnou zahájit.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jKeL8KqsAbo

Dostupnost telefon oznámil po návštěvě menu Nastavení – Aktualizace telefonu – Zkontrolovat aktualizace. Přestože je doporučována záloha dat a kontaktů, nic takového jsme nepodnikli. A o nic jsme nepřišli.

UpdateAmber_1UpdateAmber_2UpdateAmber_3

 

Po asi 20minutové instalaci telefon naběhne a ještě vyžaduje restart. Poté je již vše plně funkční a jste opět na příjmu.

UpdateAmber_4UpdateAmber_5UpdateAmber_6

Pokud se podíváte do Nokia collection sekce v Windows Phone Store v mobilu, najdete nové aplikace. Hned instalujte Nokia Video Trimmer pro ořez videa, Video Upload pro nahrávání na YouTube a hlavně Smart Cam pro efektní focení.

UpdateAmber_7UpdateAmber_8

 

Reklama