Alcatel 1C je mobil pro vaše děti

Reklama

Chcete pořídit dětem jejich první telefon a neměl by moc stát? Alcatel 1C je zajímavým tipem, za 1 590 Kč přináší 5palcový displej, podporu dualSIM, 5Mpx fotoaparát, FM rádio a LED baterku.

Alcatel 1C je určený pro nenáročné uživatele, mezi které patří třeba děti, ale také senioři. Telefon za cenu 1 590 Kč lze koupit v modré nebo černé barvě, do ruky padne přesně díky rozměrům 136,6 x 65,3 x 9,95 mm a hmotnosti 148 g. 5palcový displej s nižším rozlišením přinese slušný obraz systému Android.

A právě ve verzi Android 8.1 Oreo ve verzi Go tkví tajemství telefonu. Díky odladění systému na nízký výkon hardwaru (jen 4 jádra, 1 GB  RAM a 8 GB vnítřní paměti) by měli být jeho majitelé spokojeni s odezvou a reakcemi na povely na displeji. Systém obsahuje zjednodušené populární aplikace, tak třeba Google  Maps Go, Youtube Go apod. Telefon možná potěší i podporou dualSIM, bluetooth, FM rádia, zadní LED blesk od 5Mpx snímače lze použít jako nouzovou svítilnu. Novinka vyjde na 1 590 Kč a koupit jej můžete ihned.

Alcatel 1C na videu

Reklama