Alcatel 1S pozná svého majitele

Reklama

Alcatel se přidává mezi výrobce telefonů s fotoaparátem s umělou inteligencí. Model 1S osloví zájemce o dostupný telefon s 5,5palcovým displejem a minimálními rámečky.

Alcatel 1S se díky ceně 2 690 Kč zařazuje do spodních pater mobilní nabídky, a to má papírově co nabídnout. Telefon v černé nebo modré barvě s rozměry 147,8 × 70,7 × 8,6 mm a hmotností 146 g nabídne 5,5palcový IPS displej, který zabírá 80 % přední strany. Design telefonu vylepšují 2.5D zaoblené okraje předního skla, na zádech je pak imitace broušeného kovu, telefon je jinak oplastovaný.

Praktické funkce počítají se čtečkou otisků prstů a hlavně schopností odemykání obličejem (přední kamera má navíc blesk!). Pro focení je připraven slabší duální fotoaparát 13 +2 Mpx s umělou inteligencí k rozpoznání typu scén. Šetřilo se na vnitřní paměti s kapacitou 32 GB, lze ji rozšířit o microSD. Naopak výkonu má dle specifikací dost pro základní využití, 3 GB operační paměti spolupracují s 8jádrovým procesorem s s jádry 4x 2,6 a 4x 1,2 GHz. Pro výdrž je připraven 3060mAh akumulátor, zábavu obstará třeba i FM rádio.

Alcatel 1S na videu

 

Reklama