Alcatel A5 LED – Pro milovníky netradičních telefonů

Reklama

Společně s internetovým obchodem Huramobil.cz se dnes podíváme na unikátní novinku Alcatel A5 LED se svítícím zadním krytem.

Rozsviťte to s LED krytem!

Alcatel A5 LED konečně přišel s něčím novým, co nikomu neunikne. S unikátním interaktivním světelným LED krytem, který vás zaujme na první pohled! A jak to vlastně funguje? Zadní kryt je vybaven celkem 35 LED diodami. Ty blikají podle vašeho nastavení, můžete tak mít různé blikání a svícení až na 3 situace. První situací je možnost nastavit blikání na nějaké upozornění (notifikaci), jako jsou sociální sítě, hovory nebo SMS zprávy. Druhou možností je využít telefon na domácí diskotéku. Stačí jen pustit hudbu a zadní kryt bude blikat do rytmu. Vytvoříte tak skvělou domácí světelnou show. Poslední třetí možností je nastavení blikání s aplikací Color Catcher, se kterou můžete zachytit až 5 barev z jakéhokoliv obrázku. Ty se pak zobrazí na tapetě telefonu a na blikajícím LED krytu. Jednoduše tak podtrhnete svoji momentální náladu. Pokud vás to omrzí, zatřesením telefonu změníte světelné motivy zadního krytu.

Výkon, se kterým zvládnete vše

Na parádním 5,2” HD displeji si prohlédnete vše, co vás zajímá. Třeba fotografie, které zachytíte s hlavním fotoaparátem s rozlišením 8MPx (interpolované fotky s rozlišením až 13 Mpx) nebo s předním fotoaparátem s 5MPx rozlišením (interpolované fotky s rozlišením až 8 Mpx) a dvoutónovým bleskem uděláte selfie, se kterým se můžete okamžitě pochlubit na sociální síti. Další funkcí fotoaparátu je focení koláží. Začněte vytvářet zábavné složené snímky přímo v aplikaci fotoaparátu.

 

Vše běží rychle a plynule díky osmijádrovému procesoru MediaTek MT6753 a 2GB RAM paměti. Všechno důležité uložíte na uživatelskou paměť o velikosti 16GB, kterou můžete rozšířit pomocí MicroSD karty. Baterie nabízí kapacitu 2 800mAh, telefon tak vydrží bezproblémů celý den.

Chytrá čtečka otisků prstů

Alcatel A5 LED nabízí skvěle vyřešenou čtečku otisků prstů. Můžete si totiž nastavit na každý váš prst jednu funkci, kterou bude váš prst spouštět. Jedním prstem tak můžete mobil odemykat, druhým prstem nastavíte režim soukromí a před zvědavýma očima jednoduše skryjete aplikace a fotografie, které nechcete aby ostatní viděli.

 

Máte nějaké oblíbené aplikace, které chcete spouštět okamžitě? Pak vám bude stačit jeden dotek a aplikace se spustí. Můžete si nastavit spouštění až 5 různých aplikací přímo z uzamčené obrazovky pomocí 5 různých otisků prstů. Dotykem prstu tak můžete vyfotit třeba selfie nebo otevřít Facebook.

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den a díky tomu je průměrná doba dodání zboží k zákazníkovi neuvěřitelných 1,8 dne. Nevěříte? Podívejte se na podrobné statistiky z nezávislého porovnávače Heuréka.cz. Huramobil.cz by doporučilo 99% zákazníků svým známým. Budete i vy mezi nimi?

 

Reklama