Alcatel uvádí na český trh čtyři nové telefony

Reklama

Ještě před Vánocemi se objeví na českém trhu čtyři nové telefony staré známé značky Alcatel. Pořídit si můžete dva levné smartphony One Touch 903D, One Touch 918D a k tomu dva levné telefony One Touch 292 a One Touch 282. Podívejte se, co vám mohou nabídnout.

Smartphone do tří tisíc: Alcatel One Touch 918D

Jestli chcete vyzkoušet Android a nemáte moc peněz, pořiďte si Alcatel One Touch 918D. Jeho doporučená cena totiž činí 2 999 Kč, takže se do uvedených tří tisíc bez problémů vejdete. Ze zajímavých funkcí zmíním displej s úhlopříčkou 3,2″ a rozlišením 320 × 480 bodů.

Stejné číslo, tedy 3,2, najdete v přehledu parametrů i u rozlišení fotoaparátu. Pro jejich ukládání máte sice k dispozici paměť jen s kapacitou 512 MB, Alcatel ale podporuje paměťové karty (jedna dvougigabajtová je přiložena v krabici). Z technologií pro spojení s okolím stojí za zmínku Wi-Fi a GPS.  Kromě toho všeho podporuje Alcatel dvě SIM karty. Hlavní připomínku pak směřuje ke starší verzi operačního systému – Android 2.3 Gingerbread.

Alcatel OT-918D lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Chytrý levný dualsim: Alcatel One Touch 903D

Stejnou verzi Androidu má i Alcatel One Touch 903D, o kterém výrobce prohlašuje, že je nejlevnějším dualSIM mobilem s Androidem na českém trhu. Doporučené ceně 2 590 Kč odpovídá slabší výkon procesoru, který má taktovací frekvenci jen 650 MHz. Displej s úhlopříčkou 2,8″ zobrazuje 320 × 240 bodů, fotoaparát má rozlišení 2 Mpx. Na jedno nabití vydrží telefon údajně až 300 hodin v pohotovostním stavu. Pořídit si ho můžete v červené, růžové a bílé barvě.

Alcatel OT-903D lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Véčko pro ženy: Alcatel One Touch 292

Nenáročné ženy, dívky a slečny si mohou pořídit stylové véčko v liliové, třešňově červené a leskle bílé za pouhých 599 Kč. Alcatel  One Touch 292 je jednoduchý, ale stylový mobil véčkové konstrukce, který svým uživatelkám nenabídne aktuální technické vymoženosti, základní funkce ale zvládá s přehledem. Telefon vážící pouhých 67 gramů se pohodlně vejde i do té nejmenší kapsy nebo psaníčkové kabelky.

Alcatel OT-292 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Něco pro babičku: Alcatel One Touch 282

Poslední představený Alcatel má velká tlačítka a jasný barevný displej, je proto vhodný zejména pro starší lidi. Výrobce se chlubí intuitivním ovládáním. Kromě základních funkcí najdete v telefonu kalendář, budík, FM rádio nebo kalkulačku. Senioři jistě ocení posuvný zámek klávesnice, vestavěnou svítilnu nebo známé SOS tlačítko. Prodávat se bude za 890 Kč v leskle bílé nebo matně černé variantě.

Alcatel OT-282 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama