Aligator D100: dualSIM za pár stovek má i baterku (preview)

Reklama

Mobilní telefony Aligator si vzaly za své jednoduché ovládání, základní funkce, solidní konstrukci. Novinka D100 stojí pár stokorun a nabízí dualSIM funkce, barevný displej i fotoaparát.

Aligator D100 patří mezi hodně levné a hlavně malé telefony. Na výšku má něco málo přes 100 mm a v ruce jej málem neucítíte díky hmotnosti 49 g. Přestože jsou produkty Aligator určeny primárně seniorům a mobilním začátečníkům, D100 se dá doporučit spíše mladším ročníkům. Jak vyplývá z rozměrů, nevelká tlačítka a menší displej moc komfortu nenabízejí.

V balení s mobilem najdete síťovou nabíječku a špunty s nestandardním konektorem. Průzkum klávesnice odhalí dvojici zelených sluchátkových tlačítek pro obsluhu obou vložených SIM karet. Tlačítka mají jistý stisk, v menu se pohybuje čtyřsměrovou klávesou.

Boky mobilu tlačítka nenabízejí, nahoře překvapí dvojice LED pro svícení. Záda mobilu kromě hlasitého reproduktory dostaly čočku VGA fotoaparátu. Malý telefony ukrývá akumulátor s kapacitou jen 650 mAh, i tak by měl několik dní vydržet na příjmu, výrobce hovoří o 200 hod.

Až pod baterií se dají vložit dvě SIM a také microSDHC karta. Na funkční výbavu, reálnou výdrž a použití dualSIM se podíváme v recenzi v následujících dnech.

Aligator D100 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama