Alza otevírá speciální prodejnu pro mobilní maniaky

Reklama

Na přelomu března a dubna otevřel internetový obchod Alza.cz speciální prodejnu zaměřenou na mobilní telefony. Na místě můžete většinu telefonů vyzkoušet a skoro všechny jejich varianty rovnou koupit.

Alza vyklidila sklad na pobočce ve Štefánikově ulici v Praze. Skoro 400 metrů čtverečních, které takto vyšetřila, pak věnovala mobilním telefonům. Zákazník si tam může prohlédnout a vyzkoušet stovky různých přístrojů od zavedených i nastupujících značek včetně příslušenství.

Přímo u prodejny je sklad specializovaný na mobily. Pokud se vám některý zalíbí, můžete si ho okamžitě odnést. Naskladněny budou prakticky všechny dostupné varianty mobilních telefonů, které Alza aktuálně prodává. Cílem je nabídnout zákazníkům největší skladovou zásobu mobilů v Praze.

Kromě toho se počítá se zavedením speciálních služeb zaměřených výhradně na mobilní telefony. Za zmínku stojí možnost nalepení ochranného skla či fólie, včetně jejich úpravy na míru. K dispozici bude také pomoc při prvním spuštění přístroje, odborné poradenství a možnost dobít si své zařízení v uzamykatelném ChargeBoxu.

Showroom bude i přes svou specializaci nadále fungovat jako jakákoliv jiná pobočka Alzy  Po pilotním provozu firma počítá s rozšířením tohoto typu prodejen i do dalších měst mimo ČR, zvažuje se Bratislava.

Reklama