Alza zvětšila showroom s inteligentní domácností

Reklama

Alza spustila svůj smarthome před Vánoci 2017, za tu dobu ale technologie značně pokročila. Nový showroom tak jde s dobou a hlavně je více než dvakrát větší. Najdete ho na pobočce Alzy v Praze 7.

V nových prostorách předvede Alza dvě stovky produktů pro chytrou domácnost od 77 firem. Kromě obývacího pokoje s kuchyní, které byly i v původním showroomu, přibyly další části domácnosti: předsíň (chytré osvětlení, chytré krmítko pro domácí mazlíčky), koupelna (chytré zrcadlo, váha, chytrá toaleta), dětský koutek (chytrá dětská váha), pracovní plocha (3D tiskárna, chytrý stůl, chytrý květináč, chytrá lahev)  nebo zahrada (např. robotická sekačka).

Všechna chytrá zařízení lze jednoduše propojit a ovládat pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku. Všechno funguje bezdrátově, takže kvůli nachytření domácnosti není ani potřeba povolávat tým zedníků.

Alza se chytré domácnosti věnuje dlouhodobě a nese to své výsledky. Meziročně rostou prodeje v této kategorii o 94 %, domácí asistenti pak téměř o 300 %. Všech smart produktů firma za 1,5 roku prodala téměř čtvrt milionu kusů.

Reklama