Android+LTE=HTC One SV [první informace]

Reklama

HTC představilo nový mobil do řady One, tentokrát s označením One SV. Jedná se o přístroj s 4,3″ displejem, operačním systémem Android a podporou datové technologie LTE. Cena ani dostupnost v Česku zatím není známá.

Kromě podpory LTE, na které si v Česku musíme ještě pár měsíců počkat, se HTC One SV vyznačuje dvoujádrovým procesorem s taktovací frekvencí 1,2 GHz. Kromě blíže nespecifikované vnitřní paměti podporuje karty microSD a má integrovány cloudové služby Dropbox a SkyDrive.

Fotoaparát HTC One SV je 5Mpx, stejný jako u předchozích modelů One. HTC klade ve svých One mobilech na focení velký důraz, tomu odpovídají i nejrůznější pokročilé funkce, jako možnost focení v průběhu natáčení videa nebo vyfocení celé řady snímků v rychlém sledu, z nichž pak vyberete ten nejzdařilejší. Přístroj pak produkuje 1080p videa.

Dotykový displej má úhlopříčku 4,3″, spolu s dalšími „vnitřnostmi“ telefonu je zasazen do pevného polykarbonátového těla. Na výběr jsou různá barevná provedení – azurově modrá nebo ledovcově bílá. Elegantní sportovní design zvýrazňuje stříbrný či kovový vzhled okrajových lemů.

Reklama