Angry Birds 2: ptačí jízda pokračuje!

Reklama

Stejní ptáci, demolování překážek, likvidace prasat, to vše v lepší grafice s vyladěnými detaily i zvuky. Rovio opět ukazuje svoje schopnosti!

AngryBirds2_2AngryBirds2_9

Angry Birds 2 navazují na to nejlepší z klasického prvního dílu, nečekejte žádné závody, vesmírné prostory a jiné novoty. Zkrátka tady jde opět o tradiční střílení ptáků do překážek se schovanými zelenými prasaty.

AngryBirds2_6AngryBirds2_7AngryBirds2_8AngryBirds2_4

Více než 200 levelů na váš čeká, postupně se v tutorialech seznámíte se schopnostmi vašich ptáčků, ale určitě už je znáte. Nově se levely skládají z více úrovní a tak si musíte ptáky pošetřit a lépe mířit, abyste level zvládli. Nabízí se i možnost výběru ptáků díky nabídce v levém spodním rohu, kde je indikují obrázky na kartách.

AngryBirds2_5AngryBirds2_3

Pokud ptáci dojdou, nabídne hra jednu kartu s náhodným ptákem navíc, třeba po shlédnutí krátkého reklamního videa. Samozřejmě lze rovnou připlatit za virtuální kredit z reálné peněženky, ale hra lze pařit i bez utrácení peněz. Akorát to chce mušku a pevné nervy. Tuhle hru musíte mít v mobilu, akorát nepočítejte s verzí pro Windows Phone…

  • Systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma, možné transakce
  • Ke stažení: Google Play, iTunes

Reklama