Angry Birds Go! míří do mobilů, máme tu další hit?

Reklama

Jak v Rovio slibovali, tak učinili. Stahujte zdarma netradiční díl Angry Birds, v níž si dosyta užijete závodění s naštvanými ptáky a dojde na klasické střílení z praku. Skvělá grafika a hratelnost opět zaručena!

AngryBirdsGo_2AngryBirdsGo_3AngryBirdsGo_4AngryBirdsGo_5

Angry Birds Go! je nová závodní hra s naštvanými ptáky, která míří na mobilní hráče na platformách Android, iOS a Windows Phone 8. Hru jsme testovali na Lumii 1020, pro stažení je třeba 100 MB a poté ještě asi 27 MB po spuštění hry na stažení zbytku. Pokud bude hra hlásit problémy s připojením, doporučujeme vydržet a zkoušet dokola, nakonec se vše stáhne a můžete hrát.

AngryBirdsGo_12AngryBirdsGo_11AngryBirdsGo_9AngryBirdsGo_7

Závodní hra nejprve provede průvodcem ovládání a výukou jízdy v jednoduchých levelech. Zatáčí se nakláněním mobilu a to je zhruba vše, co potřebujete vědět. 3D závodní hra nabízí skvělou grafiku, zvuky a atmosféru. Samozřejmě opět věrnou fyziku, jak jsme zvyklí z klasické hry Angry Birds.

AngryBirdsGo_10AngryBirdsGo_8AngryBirdsGo_1AngryBirdsGo_6

V kostce jde o to, jezdit a závodit tak, abyste během jízdy sbírali ocenění a dukáty pro další tuning vašeho vozítka. Starty se odbývají efektně střelbou z praku, soupeři do vás narážejí, objevují se překážky, zrychlovací pruhy a další překvapení. Časem se dostanete k bonusům a zajímavým vylepšením, hrát lze za ptáky i prasata, takže vás hra jen tak neomrzí. Nemá smysl dále ztrácet čas čtením, tuhle hru musíte začít hned hrát!

 

Reklama