Angry Birds k mobilu: pevný kryt i efektní sluchátka Tweeters

Reklama

Kdo by neznal celosvětově úspěšnou hru Angry Birds! Nestyďte se a prozraďte okolí svého favorita mezi naštvanými ptáčky. Na mobilu můžete mít pevný ochranný kryt a v uších parádní stylová sluchátka. Navíc hrají opravdu skvěle!

 

Exkluzivní sluchátka do uší o vás mohou prozradit lásku ke hře Angry Birds a Angry Birds Space. Na jejich vnější straně totiž můžete mít svého ptačího oblíbence, s tím souvisí barevné provedení sluchátek. Pevná plastová konstrukce má mírně zahnutý konec pro lepší přivedení zvuku do ucha. Aby v uších dobře seděly, využijete jeden ze tří párů bílých silikonových adaptérů. Poté budete spolehlivě odhlučněni od okolí.

Už jste ovládli gravitaci v poslední verzi Angry Birds Space? Přečtěte si naši recenzi!

Sluchátka Angry Birds Tweeters

  • Provedení Angry Birds: 6 barev, Red Bird, Pig King, Bomb Bird, Blue Bird a Yellow Bird
  • Provedení Angry Birds Space: 7 barev, Red Space Bird, Black Space Bird, Ice Space Bird, Lazer Space Bird a King Pig Space
  • Výbava: 3 páry adaptérů
  • Hmotnost: 32 g
  • Délka kabelu: 1,2 m, 3,5mm pozlacený jack
  • Cena: 490 Kč (Alza)
Gear4 Angry Birds Red Bird lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Gear4 Angry Birds Black Bird lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Od špuntů v provedení Angry Birds vede šedý kulatý kabel, po 1,2 m zakončený rovným pozlaceným 3,5mm jackem. Varianta Angry Birds Space má zabarvený kabel podle barvy naštvaného ptáčka. Sluchátka spolupracují s jakýmkoliv zdrojem zvuku, včetně produktů Applu. Co se týká zvukového projevu, byl jsem příjemně překvapený. Sluchátka hrají opravdu dobře, nejsou zbytečně přebasovaná a ani příliš plochá. Trochu ořezané výšky se dají odpustit. Rozhodně jde o jedny z nejlepších špuntů, která jsem zkoušel v poslední době.

Výrobce Gear4.com kromě sluchátek vyrobil i ochranné kryty pro iPhony, iPady a iPody. Pevný polykarbonát je leštěný a neohebný, nechybí výřezy na ovládání a fotoaparát. Originální grafika je vyvedena pouze na zadní straně krytu, po bocích je kryt průhledný. Malůvky opět připomínají Angry Birds Space, vybírejte z více než desítky variant. Kryty nabízí Agora.

 Další varianty krytů Gear4.com

Kryt Gear4 Angry Birds Space iPhone 4/4S zadní King Pig lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kryt Gear4 Angry Birds Space Lenticular iPhone 4/4S zadní 3D Red Bird lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama