Angry Birds Roost: místo hlavy ptáka [aplikace]

Reklama

Podívejte se s námi podrobně na exkluzivní aplikaci pro telefony Nokia Lumia. Aplikace vám nabízí hromadu videí a tapet se známými ptáky, stáhnout si můžete originální vyzvánění a ještě se vyřádit s Angry Fotoaparátem.

AngryBirdsRoost_1AngryBirdsRoost_2AngryBirdsRoost_3AngryBirdsRoost_4AngryBirdsRoost_5

Angry Birds Roost představuje aplikaci, která by neměla chybět v mobilu každého fandy naštvaných ptáků. Sice obsahuje pár zbytečností, nabízí ale také zajímavý obsah. Angry Birds Roost se skládá z několika částí, první z nich jednoduše odkazuje na jednotlivé díly ptačí ságy a vy si je jednoduše stáhnete z obchodu. Že nejsou zadarmo, nemusíme snad připomínat, za jednotlivé díly poplatíte 21 Kč.

AngryBirdsRoost_6AngryBirdsRoost_7AngryBirdsRoost_8AngryBirdsRoost_9AngryBirdsRoost_10

Dále můžete procházet asi dvacítkou videí od vývojářů Rovio, ta by tu klidně nemusela být. Mnohem lepším obsahem je 12 vyzváněcích tónů, které si můžete stáhnout a uložit a poté použít. Za zmínku stojí především tapety s motivy ze hry, napočítal jsem jich celkem 47 kusů. Po stažení je stačí nastavit na zamykací displej, vypadají opravdu dobře.

AngryBirdsRoost_11AngryBirdsRoost_12AngryBirdsRoost_13AngryBirdsRoost_14AngryBirdsRoost_15

Zbytek aplikace se věnuje odkazu do obchodu s reklamními předměty ze hry. E-shop je upraven pro displej telefonu, nakupuje se v eurech. Ještě tu máme nějaké zprávy ze světa Angry Birds, pak se ukazuje žebříček nejlepších hráčů Angry Birds z celého světa.

AngryBirdsRoost_19 AngryBirdsRoost_17

Angry Cam je editor, který umí použít fotku z knihovny nebo z fotoaparátu. Poté do ní můžete přidat ptáky a další grafické prvky a uložit do mobilu. Výsledky mohou být hodně zajímavé, fantazii se meze nekladou.

  • Operační systém: Windows Phone (pouze Nokia Lumia)
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: najdete v Windows Phone Store

Reklama