Angry Birds Seasons se vrací do školy s novým ptákem! [hra]

Reklama

Naštvaní ptáčci se opět hlásí o slovo ve vašich mobilech. Hra Angry Birds Seasons dostala update, který nesmí chybět v povinné školní výbavě. Přibalte i vy dalších 20 nových levelů a nového speciálního růžového ptáka.

Angry Birds Seasons se v průběhu roku nepravidelně aktualizují a doplňují o nové zajímavé levely a přitom nás dokáže překvapit několik vylepšení. Seasons známe již od roku 2011 a i letošní rok nás nepřestává bavit. Nainstalujte si update Back To School, který je již 6. vylepšením v řadě a objevíte schopnosti nového ptáka Pink Bird. Co vše umí?

Jde o rychlého ptáka, který daleko doletí, ovšem na vybraném místě jej můžete aktivovat dotykem na displeji. Poté se pták změní v bublinu, která přemění okolní objekty na další bubliny. Ty se poté krátce vznesou, prasknou a objekty (vč. prasat) padají dolů a přispívají ke klasické demolici a záhubě prasat. Když budete šikovní a uhrajete levely bez ztráty hvězdičky, zpřístupní se další bonusové levely. Obtížnost Back To School je trochu vyšší, takže na tři hvězdičky si trochu pohrajete. Nebo už máte dohráno?

Angry Birds Seasons stahujte z Google Play

A už jste hráli Angry Birds Space na Marsu? Více v našem článku.

Angry Birds Seasons – Back To School na videu

Reklama