Angry Birds Star Wars II: další dokonalá herní pecka

Reklama

Vývojáři z Rovio přinesli další díl, který přináší ještě více zábavy a navíc skvělou možnost hrát za druhou stranu, tedy za prasata!

AngryBirdsStarWars_2AngryBirdsStarWars_3

Angry Birds Star Wars II je druhým dílem na motivy Hvězdných válek, s prvním dílem jsme se setkali zhruba před rokem; další informace v našem článku. Vývojáři rozvinuli inspiraci vesmírnou bitvou naplno a pořádně hru obohatili.

AngryBirdsStarWars_4AngryBirdsStarWars_5

Grafika tradičně zůstala na vysoké úrovni, stejně jako fyzikální model, hudební a zvukový doprovod. Novinkou je možst hrát za druhou stranu, tedy prasata. Autoři rovněž přidali možnost dokoupení dalších postav a využití více než 30 typů zbraní.

AngryBirdsStarWars_7AngryBirdsStarWars_8AngryBirdsStarWars_10AngryBirdsStarWars_9

Během hraní získáváte bonusy a pokud jste opravdu dobří, tak také procenta ve vývoji postav hry. Díky tomu se zpřístupní zajímavé bonusy, další postavy, za odměnu si v herním obchodu dokoupíte další postavy nebo rovnou celé balíčky postaviček. V některých levelech objevíte mapu k bonusovým misím.

AngryBirdsStarWars_12AngryBirdsStarWars_11AngryBirdsStarWars_15AngryBirdsStarWars_14

Obtížnost hry není příliš vysoká, některé levely ale dokážou dost potrápit. Grafické pojetí dokáže pořádně překvapit, nechybí létající objekty, vesmírná plavidla apod. Tuhle jednoduše musíte mít, ať stojí co stojí. Za těch pár desetikorun nepochybně stojí.

 

Reklama