Angry Birds Transformers: střílečka s ptákoboty [hra]

Reklama

Další díl nekončící série tentokrát Rovio přestavělo do podoby 3D střílečky s ptáky, kteří se transformovali do běžících a jezdících ptákobotů.

AngryBirdsTransformers_1AngryBirdsTransformers_2AngryBirdsTransformers_3AngryBirdsTransformers_4

Instalace hry si vezme skoro 130 MB, uvítá vás akční animace a pak se objeví menu se skrytou mapou. Nejprve začnete s ptákobotem Optimus Prime, prostředí připomíná plošinovku, v níž váš hrdina utíká zleva doprava a po cestě mu ukazujete prasata, na která má střílet.

AngryBirdsTransformers_5AngryBirdsTransformers_6

Tutorial vás provede možnostmi míření a střelby, v běhu se toho dá stihnout celkem dost. Na konci levelu zaběhnete do rakety a odletíte na další misi. Brzy se naučíte přestavě ptákobota do podoby auta a tak konečně snadno uniknete padajícím objektům.

AngryBirdsTransformers_7AngryBirdsTransformers_8

Transformace je svižná, můžete se měnit často, jak vám dovolí ukazatel vpravo dole. Na řadu přijde i hrdina Bumblebee a létající prasata, střílející věže a další nástrahy. Roboty lze upgradovat postupně, stejně tak odhalujete mapu a jednotlivé levely. Pokud nechcete čekat dlouhé minuty na start levelů, lze utratit získané kredity atd. Zvuky a grafika nejsou vůbec špatné, hra se obecně povedla. I když to není o promyšleném a klidném vrhání ptáků do statických překážek a prasat jako v jiných dílech Angry Birds.

  • Systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma, možné mikroplatby
  • Ke stažení: Android, iOS

Reklama