Angry Birds: Year of the Dragon; dohráno, podívejte se, co vás čeká

Reklama

Angry Birds Season mají novou kapitolu. V souvislosti s čínským novým rokem se objevilo patnáct nových levelů, které vás tentokrát zavedou do Číny. Všechny levely jsme vyzkoušeli, podívejte se, co vás čeká. Nejrychleji se hra dostane k uživatelům systémů iOS a Android.

Nejnovější kamínek v mozaice zvané Angry Birds není příliš výživný, čeká vás jen patnáct nových levelů. Jejich designu dominuje červená barva, efekty ničení doplňují nejrůznější prskavky a světlice, které k oslavě nového roku neodmyslitelně patří.

Přiznávám, že nejsem skalním hráčem Angry Birds, dohrát celou kapitolu se mi ale povedlo docela rychle. Jednotlivé úrovně nejsou přehnaně obtížné, maximálně jsem potřeboval cca. pět opakování. O nákupu Mighty Eagle jsem vůbec nemusel uvažovat.

Jako munici máte nejčastěji klasické červené ptáky, hojně zastoupení jsou i žlutí. Škoda, že se příliš nevyskytují větší červení (demoliční), černí s bombou, nebo bílý, co shazují vajíčka. Jen párkrát je pak zastoupen pták, který se po dopadu umí mnohonásobně nafouknout. V Angry Birds jsem ho ještě neviděl, ale jak už jsem psal, nejsem skalní hráč.

Reklama