Apetit sezonní recepty: co budete vařit dnes? [aplikace]

Reklama

Počítáte se mezi aktivní kuchaře nebo kuchařky, rádi pečete a libujete si v kvalitních receptech? Časopis Apetit provozuje aplikaci, která během celého roku nabízí recepty na jídla, saláty, moučníky, polévky, dorty pro děti.

Pokud snad neznáte časopis Apetit nebo skvělý web Apetit online, doplňte si své znalosti. Jeho tým chystá zajímavé recepty tříděné podle různých kategorií, takže si vyberete pro každou příležitost. Abyste měli recepty po ruce i v kuchyni a bez nutnosti připojení, nainstalujte si tuto vynikající aplikaci.

Virtuální kuchařka patří mezi nejlépe graficky zvládnuté a přehledně uspořádané, na jaké můžete narazit. Aplikace je zdarma pro Android i iOS, podle roční doby se aktualizuje o další recepty. Výjimečně kvalitní jsou fotografie pokrmů, na přehledné a jednoduché návody se může spolehnout zkušený i začínající kuchtík.

Základní menu tedy nabízí rozcestník podle ročního období. V každém z nich najdete několik receptů, například pro podzim tu čeká 80 receptů! Krásné snímky doprovází přesné recepty, kde je vyznačena doba přípravy jednotlivých kroků při vaření, ingredience a samozřejmě postup. Nechybí ani tipy označení „něco navíc“. Ke každému receptu si uložíte svoji poznámku, ze seznamu ingrediencí lze označit vybrané nebo všechny do nákupního seznamu.

K němu se dostanete přes hlavní menu stiskem tlačítka v levém horním rohu. Bohatý obsah pamatuje na seznam kuchařských tipů a triků (např. jak na domácí bazalkový olej, jak zavařit džem apod.). Nechybí odkazy na videorecepty na YouTube, také se tu ukazují vaše oblíbené recepty, pokud je poznačíte stiskem srdíčka. Parádní aplikace obsahuje i premiové recepty za peníze, kdy si třeba 19 receptů na grilování dokoupíte za 0,79 eur. Vhod přijde i vyhledávací okno vpravo nahoře, kde se zadáváním znaků filtrují recepty. Snadno najdete oblíbené receptury.

Systémy: Android, iOS

Cena: zdarma

Odkazy ke stažení: Android, iOS

Reklama