Aplikace Můj Vodafone umí nově najít nejvýhodnější roaming

Reklama

Vodafone vylepšil svou samoobslužnou aplikaci Můj Vodafone. Nově v ní najdete nejčastěji kladené otázky z Centra péče, možnost dobít kredit prostřednictvím zadání čísla dobíjecího kuponu a především roamingovou kalkulačku pro srovnání různých tarifů.

Možnost dobíjet předplacenou kartu přímo z aplikace ocení především majitelé Vodafone karet. Ti ale mají možnost dobít také prostřednictvím opsání dobíjecího kódu do textové zprávy.

MujVodafone_novinky_2

Podstatně zajímavější je přístup k nejčastěji kladeným otázkám v Centru péče. Přímo v mobilu nyní můžete zjistit, na co se ptají ostatní, podívat se, jestli náhodou nemají stejný problém s mobilem jako vy, a pročíst si kvalifikované odpovědi.

MujVodafone_novinky_1

Roamingová kalkulačka slouží k tomu, aby našla nejvýhodnější kombinaci roamingových tarifů a balíčků přesně podle vašich potřeb. Nejprve zadáte zemi, do které se hodláte vydat, zvolíte počet dní pobytu a předvolíte předpokládanou spotřebu všemožných jednotek, jako jsou minuty, zprávy či datové přenosy. Aplikace Můj Vodafone pak zobrazí, kolik přibližně utratíte při použití tarifu World Roaming, který mají všichni zákazníci aktivní automaticky, a najde další výhodné varianty.

MujVodafone_novinky_3

Reklama