Aplikace můžete u T-Mobilu nyní platit z vyúčtování

Reklama

Zákazníci T-Mobilu mohou nově platit za aplikace přímo ze svého měsíčního vyúčtování nebo kreditu předplacených karet. Pro začátek platby fungují při nákupu programů a her pro BlackBerry nebo telefony s operačním systémem Windows Phone, další systémy budou následovat.

Pokud zkusíte nakoupit novou aplikaci do svého BlackBerry, jste zákazníky T-Mobilu a k tomu máte povolenu m-platbu, objeví se vám v BlackBerry App World jako nová možnost platby m-platba T-Mobile. Jakmile ji zvolíte, strhne vám operátor příslušnou částku z vašeho kreditu nebo přičte k vašemu měsíčnímu vyúčtování.

Nemusíte tedy nikomu svěřovat číslo své platební karty, ani zanášet do rodinného účetnictví desítky drobných plateb. Vše se jednoduše objeví na jedné faktuře za telefon. V průběhu víkendu by totéž mělo začít fungovat i v obchodě Windows Phone Store s aplikacemi pro operační systém Windows Phone.

Z bezpečnostních důvodů činí maximální hodnota jedné transakce přes m-platbu 1 500 Kč, denní limit je nastaven na 3 000 Kč (s DPH). Podrobnosti o m-platbě, její aktivaci a způsobech použití najdou všichni zákazníci v Můj T-Mobile. Do budoucna by se obdobná platební možnost měla objevit i v aplikačních obchodech pro jiné operační systémy.

Reklama