Aplikace Pivo?! vás svolá na jedno, dvě, i pětipivo

Reklama

Pivovary Staropramen připravily sociální aplikaci pro pohodlné svolávání přátel na posezení u piva. Pošlete pozvánku a hned víte, kolik se vás na jedno nebo více piv sejde.

AplikacePivo_2AplikacePivo_3AplikacePivo_4AplikacePivo_5AplikacePivo_6AplikacePivo_7

Aplikace Pivo?! je dostupná pro Android a iOS, po instalaci hned spatříte obrazovku pro zadání vašeho telefonního čísla a poté získaného kódu. V dalším kroku vidíte, že je třeba aplikaci „vnutit“ svým přátelům ze seznamu kontaktů, abyste ji mohli společně používat. Přehledná grafika a jednoduché ovládání hned ukáže, že pozvánky na web http://pivo.cz/ se odesílají po Twitteru, Facebooku, SMS a E-mailu. Ve všech případech přátelům přijde odkaz na web, odkud si aplikaci stáhnou.

AplikacePivo_11AplikacePivo_12AplikacePivo_13AplikacePivo_14AplikacePivo_15

Jakmile přátelé aplikaci budou mít a podstoupí ověření telefonního čísla, můžete je zvát na posezení u pivka. Na záložce Na jedno označte přátele, které chcete pozvat a pokračujte ikonou Na jedno. Doplňte nezbytné datum, čas a místo a odešlete pozvánku. Místo můžete napsat poznámkou, nebo vybrat ze seznamu hospod, které se objeví, jakmile zadáte první znaky názvu. Přátelům dorazí pozvánky, na které mohou odpovědět Přijdu-nepřijdu, možná trochu chybí volba doplnění poznámky (přijdu později atp.). Vám se v aplikaci hned ukáže, kdo přijde a kdo ne, totéž prozradí notifikace v liště.

AplikacePivo_8AplikacePivo_16AplikacePivo_9

Zajímavý počin Staropramenu není bohužel dostupný pro Windows Phone. Pokud vaši přátelé mají rádi Staropramen, mohli by aplikaci pro svolávání srazů ocenit. Trochu chybí provázání s jinými messengery (Whatsapp apod.), kam by se pozvánka do aplikace dala poslat. Každopádně pro vás jako organizátora slezin u piva odpadá nutnost rozesílání zpráv přes všechny komunikátory, jednoduše naklikáte lidi, místo, čas a máte jasno, jak se budete u stolu tlačit…

Aplikaci stahujte zdarma

Aplikace Pivo na videu

Reklama