AppleShop je součástí pražského obchodu Electro World

Reklama

Electro World ve spolupráci s Applem oficiálně otevřel obchod sjablečnými produkty uvnitř svojí pražské prodejny na Zličíně.

Electro World po ročním jednání s Applem otevřel obchod Apple Shop – je to první uvnitř klasické prodejny elektra v ČR a SR. Na vyhrazené ploše 68 m2 si můžete osahat počítač,e náramky, a jiné produkty Applu. Design a provedení je schváleno Applem, nechybí dávka příslušenství a školení Apple konzulktanti, kteří rádi pomohou a poradí.

Společnost Apple je pro Electro World dlouholetým partnerem. I proto jsme se rozhodli našim zákazníkům přinést do prodejny Electro World nejvyšší úroveň zákaznického zážitku a exkluzivní prostředí, které mohou znát z designových prodejen Apple Store po celém světě. Jsou zde například dřevěné stoly totožné s vybavením standardního Apple Storu. Vystavené kompletní portfolio produktů Apple si tak lze reálně osahat a vyzkoušet na místě, což přispívá k pozitivní zkušenosti z nákupu,“ říká Michal Navrátil, obchodní ředitel řetězce Electro World.

Reklama